ZAPROSZENIA
Browary Warszawskie zapraszają na urodziny Coca - Coli
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 19 lipca 2022 14:18

W Browarach Warszawskich właśnie pojawił się wehikuł czasu – powstały wyjątkowe insta-spoty na 50-te urodziny Coca-Cola w Polsce

5 760 butelek w godzinę – taką sprzedaż Coca-Cola zanotowała 50 lat temu, gdy w Browarach Warszawskich ruszyła produkcja tego kultowego napoju. Od tego momentu marka szturmem wdarła się także do polskiej popkultury – pojawiała się w muzyce i towarzyszyła sportowym emocjom. Historia Coca-Cola w Polsce jest barwna i bogata, a by ją przybliżyć swoim fanom, system firm z okazji swoich 50-tych urodzin przygotował szereg niestandardowych atrakcji, w miejscu, gdzie to wszystko się zaczęło! Co warto wiedzieć przed wizytą w “Pokojach smaku”?

Więcej…
 
Nie przegap nowej atrakcji turystycznej Mazur – Szlaku Maślanki Mrągowskiej
Wpisany przez S.Z.   
poniedziałek, 11 lipca 2022 11:23

Nie przegap nowej atrakcji turystycznej Mazur – Szlaku Maślanki Mrągowskiej

Już tego lata miłośnicy Mazur poznają fermentowaną legendę regionu w zaskakującym wydaniu. Będą mogli odkrywać jej zalety, podążając najsmaczniejszą turystyczno-kulinarną trasą po 14 lokalnych restauracjach, w których serwowane jest unikatowe menu z Maślanką Mrągowską w roli głównej. Na najwytrwalszych zdobywców szlaku czekają atrakcyjne nagrody, m.in. rodzinne pobyty na Mazurach i gadżety związane z marką.

Więcej…
 
Park Rozrywki Rabkoland otwiera nową strefę tematyczną i zaprasza na huczne urodziny Owieczek Irenek
Wpisany przez S.Z.   
czwartek, 30 czerwca 2022 15:16

Park Rozrywki Rabkoland otwiera nową strefę tematyczną i zaprasza na huczne urodziny Owieczek Irenek

Już w najbliższą sobotę, 2 lipca, w Parku Rozrywki Rabkoland zostanie otwarta szósta strefa tematyczna - Farma Cioci Maryni, a w niej najmłodsi znajdą cztery nowe atrakcje. Ponadto tego dnia park będzie świętował kolejne urodziny Owieczek Irenek. Z tej okazji zaplanowano premierę specjalnego, autorskiego albumu muzycznego Rabkolandu, który zostanie zaprezentowany podczas koncertu lokalnego duetu muzycznego. Nie zabraknie też wspólnych zabaw ze znanym magikiem-animatorem.

Więcej…
 
Zabawa i relaks blisko natury – idealny pomysł na rodzinny weekend! - Julinek Park zaaprasza
Wpisany przez S.Z.   
środa, 25 maja 2022 16:40

Zabawa i relaks blisko natury – idealny pomysł na rodzinny weekend!

Coraz cieplejsze dni zachęcają do spędzania czasu na zewnątrz i aktywnego wypoczynku na łonie natury. Bliskość przyrody, czyste powietrze, atrakcje dla dzieci w każdym wieku połączone z możliwością odpoczynku – to kryteria, którymi wielu rodziców kieruje się, poszukując rozrywki dla swoich pociech. Nie musisz pokonywać setek kilometrów, aby znaleźć się w takim miejscu. Położony nieopodal Warszawy Julinek Park to świetny pomysł na weekendowy, rodzinny wypad. Jakie atrakcje czekają na miejscu?

Więcej…
 
Zapraszamy do wzięcia udziału w Międzypokoleniowym Festiwalu Literatury Dziecięcej - Ojce i Dziatki !
Wpisany przez S.Z.   
piątek, 20 maja 2022 15:03

Startuje już 4. edycja Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki!

Już 26 maja, w Dniu Matki, rozpoczyna się 4. edycja Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki. Data znacząca, bo kontekst rodziny jest w tej imprezie kluczowy. Wydarzenia są przygotowywane w ten sposób, by dawać rodzicom, a także dziadkom preteksty do wspólnych działań, ważnych rozmów, do wspólnie spędzonego, wartościowego czasu.

Więcej…
 
Zaproszewnie do wzięcia udziaału w wolontariacie pomocy osamotnionym seniorom
Wpisany przez S.Z.   
środa, 04 maja 2022 11:30

Zaproszenie do wzięcia udziału w wolontariacie pomocy osamotnionym seniorom

29 kwietnia – Dzień Solidarności Międzypokoleniowej

Europejski Dzień Solidarności Międzypokoleniowej został ustanowiony przez Unię Europejską w 2011 roku. Ta kartka w kalendarzu ma przypominać o trosce o osoby starsze. Stowarzyszenie mali bracia Ubogich już prawie od 19 lat odpowiada na pogłębiającą się samotność osób starszych. Priorytetem Stowarzyszenia jest niesienie pomocy osamotnionym seniorom.

Więcej…
 
Muzeum Kinematografii w łodzi zaprasza..... ...
Wpisany przez S.Z.   
sobota, 30 kwietnia 2022 20:14

Muzeum Kinematografii w łodzi zaprasza..... ...

Wernisaż wystawy „Rzeczywistość obrazów. Filmy Witolda Leszczyńskiego i malarstwo Sylwii Solak.”  13.05.2022 r., godz. 17:00 / Muzeum Kinematografii w Łodzi

Więcej…
 
Centrum Medyczne Damiana zaprasza na bezpłatną fizjoterapię dla pacjentów z powikłaniami po Covid-19
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 31 sierpnia 2021 10:33

Bezpłatna fizjoterapia dla pacjentów z powikłaniami po COVID-19 w Centrum Medycznym Damiana

Od 10 sierpnia 2021 r. w Centrum Rehabilitacji Damiana przy ul. Cybernetyki 7b w Warszawie Pacjenci mogą skorzystać z usług medycznych w ramach „Programu polityki zdrowotnej w zakresie fizjoterapii u pacjentów z powikłaniami po przebytym zachorowaniu na COVID-19”. Pacjenci mogą skorzystać ze świadczeń nieodpłatnie ze względu na finansowanie programu ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. O szczegółach opowiada Jacek Jarosiński, fizjoterapeuta z Centrum Medycznego Damiana.

Więcej…
 
Zapraszamy do - Nowego, ciekawego miejsca dla dzieci na mapie Warszawy
Wpisany przez S.Z.   
czwartek, 13 maja 2021 20:49

Nowe, ciekawe miejsce dla dzieci na mapie Warszawy

Nowe fantastyczne miejsce dla dzieci na mapie Warszawy! Amazing Kids Academy to przestrzeń rozwijania dziecięcych pasji, kreatywnych zajęć, świetniej zabawy, nauki i spotkań z przyjaciółmi.

Więcej…
 
Świętuj urodziny Pragi z Muzeum Warszawskiej Pragi Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
środa, 10 lutego 2021 14:07

Świętuj urodziny Pragi z Muzeum Warszawskiej Pragi

373 – tyle świeczek powinno pojawić się w tym roku na torcie urodzinowym dzielnicy Praga. Z tej okazji Muzeum Warszawskiej Pragi zaprasza do wirtualnego świętowania. W programie m.in. wykład o gwarze warszawskiej, bezpłatne warsztaty dla rodzin i lekcje muzealne dla szkół.

Więcej…