„OBUDŹ SIĘ!” Premiera nowej wersji książki Fryderyka Karzełka
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 06 czerwca 2023 10:27

„OBUDŹ SIĘ!” Premiera nowej wersji książki Fryderyka Karzełka

ODWAŻ SIĘ W KOŃCU ZAWALCZYĆ O WYGODNE (I GODNE) ŻYCIE!


 

Często droga do spełnienia marzeń nie jest łatwa. Tak też było w przypadku Fryderyka Karzełka, autora książki „Obudź się”, czyli nowej wersji bestsellera „Pieniądze są Sexy”. W drodze na szczyt potrzebne są sukcesy ale i porażki, bo one nas kształtują i hartują. Fryderyk Karzełek w tym roku zdobył swoje Kilimandżaro (dosłownie), a przez lata doszedł do życia o jakim marzy wielu z nas, czyli niezależności finansowej i wykonywania pracy, którą się kocha. W książce tej opisuje jak do tego doprowadził, dlaczego też wciąż mamy błędne przekonania co do pieniędzy i przede wszystkim jak je zmienić.

„Sztuką nie jest tyranie jak dziki osioł, ale takie używanie mózgu, by przy minimalnym wysiłku zarabiać tyle, by żyć na odpowiednim poziomie.” – ten cytat bardzo dobitnie pokazuje to, do czego każdy z nas chce dążyć. Fryderyk Karzełek w książce „Obudź się!” przekazuje nam, że pieniądze przyczyniają się do szczęścia, że dają poczucie bezpieczeństwa i nie należy się ich wstydzić. Warto jednak zarabiać mądrze.
Autor prowadzi czytelnika poprzez swoją własną historię, od „kopacza rowów na emigracji” do człowieka spełnionego, który może teraz odhaczać na liście kolejne marzenia i cele, a co więcej inspirować do tego samego rzesze fanów. Dowiadujemy się, że sukces nie przychodzi łatwo, że często po drodze musimy odnieść spektakularną porażkę (bankructwo!) ale jeśli nie przestajemy walczyć i się rozwijać, to w końcu nam się uda.
Bardzo ważną częścią publikacji jest podanie czytelnikowi gotowych nawyków jakie może wprowadzić w życie, by pomogły mu w drodze do spełniania się i zarabiania, jednak „Obudź się!” to nie tylko poradnik, to prawdziwa historia życia autora. Zagłębiamy się w problemy i porażki, ale przede wszystkim dostajemy rozwiązania, dzięki którym Fryderyk Karzełek spełnił marzenia. Dowiadujemy się jakimi zasadami się kieruje na co dzień i dlaczego dyscyplina jest ważna w życiu każdego z nas.
Oddzielny rozdział książki „Moje Kilimandżaro” poświęcony został osiągnięciu Fryderyka Karzełka z lutego tego roku, kiedy to właśnie udało mu się spełnić jedno z marzeń z jego „Bucket list”, czyli zdobyć najwyższy szczyt Afryki. Ta część, to szalenie inspirująca metafora tego, że gdy chcemy dojść na szczyt, musimy iść pod górę!


„Problemy pojawiają się na każdym kroku, jednak może część z nich da się rozwiązać, ucząc się od tych, którzy już wcześniej się z nimi spotkali. Zapraszam Cię do wspólnej przygody po marzenia. Obudź się i zacznij działać!” – mówi Fryderyk Karzełek.


Książkę zamówić można od 7 czerwca w sklepie: https://sklepheksagon.pl/

Wieczór autorski Fryderyka Karzełka - "Obudź się!" środa, 7 czerwca, godz. 18:00, Centrum Zarządzania Światem - wejściówki

***** *** ***** *** ***** *** *****

Fryderyk Karzełek: ekspert, mentor i doświadczony szkoleniowiec z dziedziny rozwoju osobistego. Pomysłodawca i założyciel firmy Heksagon Group oraz twórca koncepcji sprzedaży naturalnej. Od 2018 roku prowadzi Klub 555 – codziennie o godzinie 5:55 spotyka się na żywo z tysiącami osób, aby wspierać ich w budowaniu dobrych nawyków i wzmacnianiu samodyscypliny. Jest autorem wielu książek, takich jak: „Problemy są dobre”, „Sprzedaż naturalna” czy „Obudź się!”, która stanowi autobiograficzny poradnik z zakresu finansów i rozwoju osobistego. Jest również autorem Heksagonu Szczęścia – koncepcji, która zakłada, że źródłem szczęścia i satysfakcji w życiu jest zachowanie równowagi w sześciu najważniejszych obszarach życia. Jako doświadczony przedsiębiorca, prowadzi liczne szkolenia, zarówno z zakresu rozwoju osobistego, biznesu, jak i sprzedaży.

/źródło - /

Poprawiony: wtorek, 06 czerwca 2023 12:20